O kancelarii

Kancelaria prawnicza SECURUS założona została w roku 2007 przez Radcę Prawnego Marka Suchożebrskiego i od tego czasu świadczy porady prawne na rzecz podmiotów biznesowych, instytucji oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Klienci Kancelarii, którzy powierzają nam prowadzenie własnej sprawy, mają pewność, iż dołożymy wszelkich starań, aby ich interes był chroniony w najwyższym stopniu. Każda sprawa analizowana jest przez doświadczony zespół prawników i traktowana z najwyższym zaangażowaniem. Nasze wieloletnie doświadczenie w zawodzie, stałe doskonalenie zawodowe oraz duże zaangażowanie w prowadzone sprawy gwarantuje Klientom bezpieczeństwo, skuteczność i komfort od pierwszej wizyty w Kancelarii prawnej do pomyślnego zakończenia sprawy.

Kancelarię Radców Prawnych SECURUS prowadzą: radca prawny Marek Suchożebrski i radca prawny Klaudia Suchożebrska.

Kancelaria Radców Prawnych SECURUS świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców, instytucji oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Oferuje kompleksową obsługę prawną na podstawie stałego zlecenia, jak i pomoc doraźną. Nasze specjalizacje to prawo gospodarcze, odszkodowawcze, dotyczące nieruchomości, autorskie i własności przemysłowej, spadkowe oraz egzekucyjne.

SECURUS w języku łacińskim oznacza: bezpieczny, beztroski, pewny.

Ideą Kancelarii jest zapewnienie naszym Klientom pełnego bezpieczeństwa prawnego poprzez świadczenie usług na najwyższym merytorycznym poziomie w komfortowych dla Klienta warunkach.

Kancelaria ma swoją siedzibę w mieście Łódź, lecz prowadzi działalność na obszarze całej Polski zależnie od właściwości miejscowej sądu oraz potrzeb klientów.

Copyright Securus. All rights reserved | design by VENTI

90-411 Łódź, ul. Więckowskiego 7